fbpx

Do salonu kosmetycznego chodzisz z prostego powodu – chcesz poczuć się i wyglądać lepiej.  szukasz rozwiązania dla swojego problemu z cerą i pragniesz  naprawić go jak najszybciej. Problemy i niedoskonałości cery oraz skóry całego ciała dzięki profesjonalnym zabiegom możesz szybko zostać zniwelować.  I jest to zasługa nie tylko wiedzy i doświadczenia personelu oraz nowoczesnego sprzętu, ale też skutecznych, sprawdzonych kosmetyków.

Utrzymać efekty dłużej

W wielu salonach kosmetycznych prowadzona jest sprzedaż kosmetyków, które są w nich wykorzystywane podczas różnych zabiegów. Jest w tym bardzo głęboki sens. Skoro efekty po poddaniu się określonym procedurom kosmetycznym są dla klientek i klientów zadowalające, to dlaczego nie chcieć by ich podtrzymać i przedłużyć poprzez stosowanie odpowiednich preparatów? Skoro na własnej skórze przekonałaś/przekonałeś się o ich skuteczności i wiesz, że po prostu działają, to oczywistym jest, że  chcesz stosować je nadal.

Pielęgnacja skrojona na miarę

Kosmetyki drogeryjne, choć bardzo popularne i nierzadko wyróżniające się naprawdę dobrą jakością, nie są w stanie odpowiedzieć na wszystkie indywidualne potrzeby każdej skóry. Co innego kosmetyki dostępne w salonie kosmetycznym. Są to wysoko wyspecjalizowane preparaty, o wiele bardziej bogate w cenne składniki i substancje odżywcze, w porównaniu ze swoimi odpowiednikami, które można kupić w zwykłych sklepach. W znalezieniu najbardziej odpowiedniego preparatu nieoceniona jest wiedza i doświadczenie wykwalifikowanej kosmetyczki. Podczas konsultacji czy wykonywania zabiegu dokładnie diagnozuje ona stan skóry i cery, ocenia, czego jej brakuje, by pomóc  uporać się z niedoskonałościami oraz odzyskać pełnię blasku jak najszybciej. Kupując kosmetyki w salonie kosmetycznym zalecone przez specjalistkę, masz zatem pewność, że pielęgnacja będzie dobrana w punkt.

Ceny? Wcale nie tak wysokie, jak mogłoby się wydawać

Jednym z powodów, dla których być może  wstrzymujesz się przed zakupem profesjonalnych kosmetyków wykorzystywanych w salonach, jest przekonanie, że muszą one kosztować  fortunę. Skoro korzysta się z nich podczas zaawansowanych zabiegów i skoro efekty ich stosowania są nierzadko widoczne natychmiast, to wydaje się, że ta jakość musi iść w parze z wysoką ceną. Nic bardziej mylnego! Nie zapłacisz za nie więcej, niż za dobrej jakości produkty drogeryjne, za to rezultaty ich systematycznego stosowania mogą naprawdę mile Cię zaskoczyć. O ile sięgając po kremy, balsamy, olejki czy serum z półek drogeryjnych nierzadko wybierasz  przypadkowo (bo np. spodobał nam się zapach, uwiodła konsystencja albo zachęciła nazwa), o tyle decydując się na zakup kosmetyków w salonie kosmetycznym, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb, masz większą gwarancję zadowolenia z zakupu.

Świadome decyzje zakupowe mają ogromne znaczenie we współczesnych czasach. Ważne, by Twój wybór był korzystny nie tylko dla Ciebie, ale i dla dobrostanu środowiska, a wierz mi,  producenci profesjonalnych kosmetyków dokładają dużych starań, i dbają by ich produkty pozostawały w zgodzie z naturą i przyczyniały się do jej ochrony.