fbpx

Dzień dobry Piękności

Dzisiaj   opowiem Ci  o jednym z moich ulubionych zabiegów pielęgnacyjnych, który od wielu lat dostarcza moim klientom (kobiety i mężczyźni) relaksu i przyjemności – masaż kobido. Król masażu twarzy, który od kilku lat nie schodzi z najbardziej HOT zabiegów w salonie Strefa Urody Grażyna Mądra.

Jestem pewna, że już  słyszałaś, słyszałeś  o tym rytuale, ale jeśli nie, to trzymaj się, bo odkrycie kobido może zmienić Twoje życie!

O kobido mówi się, że to ” lifting twarzy bez skalpela”, a ja nie mogę się z tym nie zgodzić. Jako specjalista i praktyk, ale również jako odbiorca, wielka fanka tego zabiegu. Jest to jeden z moich ulubionych rytuałów na twarz.

 Sam zabieg pochodzi z Japonii i kiedyś zarezerwowany był jedynie dla rodziny cesarskiej. To przywilej, że możesz teraz Ty odkryć tę drogę do piękna. Właściwie masz to na wyciągnięcie ręki.

Jaki jest cel masażu ?

 

Stymulacja punktów akupresurowych 

Uelastycznienie skóry twarzy.

Poprawa kondycji skóry

 Dzięki specjalnym technikom sprawia, że  cera nabiera blasku, zmarszczki się  wygładzają , a twarz nabiera  symetrii.

Jako  specjalistka z 5 letnim stażem i  doświadczeniem w tej dziedzinie opowiem Ci o korzyściach jakie niesie za sobą profesjonalny masaż kobido.

 Ja osobiście polecam salony urody które współpracują z profesjonalnymi  kosmetologami, masażystami z zakresu masażu twarzy, ponieważ  znają tajniki tego tradycyjnego rytuału twarzy. Dzięki ich doświadczeniu możesz być pewna, pewien, że zabieg zostanie wykonany bezpiecznie i efektywnie.

Sama technika masażu kobido jest absolutnie niezwykła. Najpierw  delikatne  ruchy  palców i dłoni, rozciągane są   mięśnie twarzy, zwiększa się przepływ krwi oraz limfy. Następnie intensywny lifting – szybkie ruchy  sprawiają, że skóra otrzymuje większą ilość tlenu i substancji odżywczych, a to przekłada się na jej kondycję i wygląd.

 

 Masaż kobido dodatkowo działa relaksująco na układ nerwowy, co ma niebagatelne znaczenie dla lepszego  samopoczucia. Odpręża ciało i umysł. Pozbawia gonitwy myśli i jest bezbolesny.

Warto zaznaczyć, że masaż kobido nie tylko rewitalizuje naszą cerę, ale również działa profilaktycznie na powstawanie zmarszczek, zagęszczenie skóry i opadanie owalu twarzy. Regularne korzystanie  tego pięknego rytuału pozwoli Tobie zachować młody i promienny wygląd przez dłuższy czas.

Wybierz dobrego  specjalistę, który  nie tylko doskonale zna technikę kobido, ale również potrafi słuchać Twoich potrzeb i dostosowywać zabieg do indywidualnych oczekiwań.

Dlatego, moja  droga, mój drogi,  jeśli jeszcze nie miałaś, miałeś okazji spróbować masażu kobido, odezwij się do mojego  salonu urody i umów się na tę niesamowitą podróż relaksacyjną. Gwarantuję Ci , że po tym zabiegu poczujesz  się jak nowo narodzona, narodzony! Mam nadzieję, że nie trzeba Cię więcej zachęcać

 

Do zobaczenia  !

 

Grażyna Mądra