fbpx
Grażyna Mądra – Salon urody

O mnie

Witaj w świecie piękna i relaksu
Wszystko zaczęło się od miłości…
Miłości do masażu twarzy…

Czy wiesz, że istnieją rozwiązania w dziedzinie odmładzania, dzięki którym, możesz odjąć sobie lat bez bólu, sztucznych wypełniaczy i bardzo drogich zabiegów z medycyny estetycznej ?
A co, jeśli powiem Tobie, że Twoja twarz będzie wyglądać młdziej o kilka lat bez przerysowania i sztucznego wyrazu twarzy ? To nadal Ty jednak piękniejsza, piękniejszy, młodsza, młodszy.
 
Nazywam się Grażyna Mądra i od 15 lat zajmuję się upiększaniem. Mam 5 letnie doświadczenie w manualnych liftingach twarzy. Zajmuję się głównie naturalnymi metodami odmładzania mam w tym ogromne doświadczenie.
 
To dlatego 80% moich klientów wybiera salon Strefa Urody.
 
Szukam zawsze takich rozwiązań dla klientów, aby w najbardziej naturalny, bezpieczny sposób mogli pozbyć się zmarszczek. Jeśli szukasz takich metod, jesteś zwolenniczką, zwolennikiem takiego podejścia to jesteś we właściwym miejscu.
 
Alternatywa dla medycyny estetycznej. 
 
Istnieją zabiegi, jak lifting Kobido, Mioplastyczny lifting twarzy, Transbukkalny lifting twarzy, które są terapią dla twarzy , a nawet fittnesem dla mięśni twarzy. Dodatkowo podczas takich sesji odpoczniesz i zrelaksujesz się. Twój cały organizm, a także umysł, doświadczy całkowitego relaksu i odprężenia .
 
To jak Przekonałam Ciebie?
 
Wejdź w zakładkę zabiegi i przeczytaj, który jest dla ciebie najbardziej odpowiedni. Nie spiesz się. Podejmij najwłaściwszą decyzję dla siebie…

Moc w dłoniach

Zacytuję Doktora Siergieja Szczurewicza

„Myśleć końcówkami palców…”

To jeden z moich mentorów, który wprowadził mnie w świat niezwykłych masaży twarzy. Wierzę, że dłońmi można odmłodzić twarz nawet o kilka lat. Nasze mięśnie z czasem kurczą się, tworzą się bruzdy, zmarszczki, grawitacja daje o sobie znać.Skóra się marszczy, ale to nie ona jest tego powodem.
Jednym z głównych powodów starzenia się są przykurcze mięśni.

Manualnymi metodami jesteśmy w stanie powstrzymać proces starzenia się.

Odpowiednie ruchy i ich sekwencje, długość masażu oraz znajomość anatomii twarzy to klucz do pięknego, zdrowego i młodego wyglądu.

Zapraszam Cię do świata naturalnego piękna

 

Grażyna Mądra – Strefa Urody

Kilka słów o usługach

Słowami moich Klientek

Kasia R.

"Wyjątkowość salonu Strefa Urody polega na pasji. Kiedy Grażynka robi Ci masaż jest cisza, spokój, relaks. W każdym ruchu jej rąk to czuć. To pozwala poczuć się naprawdę wyjątkowo, a na końcu niespodzianka: EFEKT. Zawsze jestem pod wrażeniem. Polecam doświadczyć każdej kobiecie."

Anna O.

"Patrzę w lusterko i nie wierze, dobra robota!"

Gabrysia P.

"Pani Grażynko, dziękuje za mega spędzony czas i super masaż. Będę go polecać wszystkim kobietom!"

Anna O.

"Najlepsza kawka po najlepszym masażu w najlepszym gabinecie ☕️❤️!"

Barbara

"Zdecydowanie polecam masażę w wykonaniu Pani Grażynki - Cudowna sprawa ❤️ Pełen relaks gwarantowany 🥰"

Maria

"Zdecydowanie polecam masażę w wykonaniu Pani Grażynki. Usługi wykonane z należytą starannością i zaangażowaniem. Szczerze polecam!!!"

Liftingujące Masaże twarzy
Nici Koreańskie
Kwasy
Zabiegi oczyszczające twarzy
Depilacja laserowa
Kosmetyki
drogeria salonu stacjonarnie

Jesteś we właściwym miejscu.

Twoja twarz w moich dłoniach zmieni się nie do poznania